תואר שני בכלכלה בצפון | כלכלן פרקטי חיפה

074-769-15-09

תואר שני בכלכלה בצפון

תואר שני בכלכלה בצפון הוא תואר מבוקש ביותר שיודע לפתוח את הדלתות הנכונות עבור הסטודנטים אשר רוכשים אותו. הידע שנרכש במהלך התואר הזה מתמקד בהשפעות הסחר הבינלאומי, בהבנת נקיטת מדיניות הבנקים והממשלות, בהבנת המערכות הבנקאיות והפנסיוניות, בשווקי מטבע החוץ ושוק ההון, בהשפעת תהליכים מקיפים של המשקים הלאומיים והבינלאומיים, סחר חוץ ועוד נושאים רבים אחרים. תואר שני בכלכלה בצפון יכול לתרום רבות להתפתחות מקצועית של כל מי שלומד אותו. כלכלן פרקטי הוא מקום בו מקפידים על יישום פרקטי של החומר, לכן ההטמעה של החומר נעשית באמצעות מחשבים. בעבור כל נושא הנלמד בקורס אנו משתמשים במודלים כלכליים משוכללים. המודלים הכלכליים אשר נלמדים בקורס כלכלן פרקטי, מבוססים על מודלים ממיטב החברות המובילות במשק.

הקורסים של כלכלן פרקטי הם קורסים יישומיים, שמעניקים תעודת אחריות חשובה. המטרה שלנו היא ברורה – להפוך את התיאוריות לעבודה מעשית ואפקטיבית במחלקה הכלכלית. כלכלן פרקטי עונה על הצורך של השוק במועמדים בעלי ידע פרקטי במגוון נושאים. בנוסף, הקורס משלב לימודי אקסל מתקדמים.

הקורס כלכלן פרקטי נותן מענה לצרכי המחלקות הכלכליות באמצעות צבירת ניסיון מעשי מוכח, והוא מיועד לסטודנטים בוגרים בכל אחד מהתחומים הבאים: כלכלה, מנהל עסקים וחשבונאות. לא מעט סטודנטים כבר עושים שימוש בחומרים שלמדו בקורסים שלנו במהלך עבודתם היומיומית. כל מי שלמד תואר שני בכלכלה בצפון, קורס כלכלן פרקטי עזר לו להתמקצע בתוכנות חדשות שנמצאות בשוק. כלכלן פרקטי קולט כל מי שלמד תואר שני בכלכלה בצפון, תואר שני בכלכלה בעכו, תואר שני בכלכלה בקריות וגם מי שלמד תואר שני בכלכלה בעפולה. הצוות המקצועי והנאמן של כלכלן פרקטי עוזר לבוגריו להגיע לראיונות עבודה מוכנים, להציג בביטחון את עצמם, את הכישורים שלהם ואת מיומנות השליטה בתוכנות.

הרוב המכריע של בוגרינו עוברים בבטחון את מבחני הקבלה ויש להם זכות לבחור לעצמם את מקום עבודתם. בוגרי תואר שני בכלכלה בעכו, בוגרי תואר שני בכלכלה בקריות וכן בוגרי תואר שני בכלכלה בעפולה מקבלים אצלנו מעל ומעבר למה שהם זקוקים לו בכל הקשור לידע מקצועי, להבנת עבודת הכלכלן ובטחון מקצועי. בוגרי הקורסים שלנו יכולים בקלות להתקבל לכל עבודת כלכלן שהן יחפצו בה, בזכות הכלים בהם אנו מציידים אותם.

 
 
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

info@practical-economist-haifa.com

location2, location, map, marker, pin

קדושי בגדד 36, חיפה, ישראל

phone2, phone, contact, telephone, support, call


074-769-15-09

quill2, quill, feather, write, blog, edit

לקבלת פרטים מלאו את הטופס