קורס כלכלנים ביקנעם | כלכלן פרקטי חיפה

074-769-15-09

קורס כלכלנים ביקנעם


כל מי שבוגר קורס כלכלנים ביקנעם,  קורס כלכלנים בכרמיאל, קורס כלכלנים בעכו וגם קורס כלכלנים בעפולה אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו ולהכיר את הקורסים המוצעים לכם בכלכלן פרקטי. אנו בכלכלן פרקטי מקפידים על יישום פרקטי של החומר, חשוב לנו שההטמעה של החומר תיעשה באמצעות מחשבים. בעבור כל נושא הנלמד בקורס אנו משתמשים במודלים כלכליים משוכללים. המודלים הכלכליים אשר נלמדים בקורסים של כלכלן פרקטי, מבוססים על מודלים ממיטב החברות המובילות במשק. הקורסים שלנו הם קורסים יישומיים והם מעניקים תעודת אחריות חשובה ובטחון מעשי. המטרה העיקרית שלנו היא להפוך את התיאוריות הנלמדות במהלך קורס כלכלנים ביקנעם לעבודה מעשית ופרקטית בכל מקום עבודה אליו תפנו. כלכלן פרקטי נותן מענה עבור הצורך של השוק במועמדים בעלי ידע פרקטי במגוון נושאי כלכלה, כולל הקורס משלב לימודי אקסל מתקדמים. באמצעות צבירת נסיון מעשי מוכח, הבוגרים שלנו מביאים מענה לצרכי המחלקות הכלכליות במקומות עבודה.

הקורסים שלנו מתאימים עבור בוגרי קורס כלכלנים ביקנעם, בוגרי קורס כלכלנים בכרמיאל, בוגרי קורס כלכלנים בעכו וכן בוגרי קורס כלכלנים בעפולה. בנוסף, הקורסים שלנו מתאימים לבוגרי מנהל עסקים וחשבונאות. בזכות הקורסים שלנו, בוגרינו מתקבלים לעבודה במהירות ואף יכולים לבחור היכן לעבוד. הקורסים שלנו מקנים בטחון בראיונות עבודה ובהמשך ידע בעבודה מעשית. ההכשרות של כלכלן פרקטי כוללות קורסים של מערכת  ERP, שליטה אבסולוטית באקסל, מערכות BI Expert, SQL אנליסט נתונים, בניית תקציבים כולל תקציבים לחברות הייטק, הכנת דוחות כלכליים מקצועיים, תמחור בחברות הייטק ובחברות תעשייתיות ועוד. אנו עוזרים לכם להפוך את התיאוריות לעבודה מעשית.

בוגרי הקורסים של כלכלן פרקטי מתחילים את הקריירה שלהם בבטחון ובהצלחה. בוגרי קורס כלכלנים ביקנעם יוכלו לקבל אצלנו את הכלים ואת הידע על מנת שיוכלו להתמודד עם החדשנות הטכנולוגית המשתנה של השוק הפיננסי. כלכלן פרקטי מכשיר את בוגריו לתפקידי מפתח של המוסדות הפיננסיים, של גופי רגולציה של המגזר הציבורי והפרטי בחברות מובילות. מטרת החוגים והקורסים שלנו היא להקנות כלים מתאימים וידע מעשי עבור ניתוחים והבנת בעיות ואתגרים כלכליים הן ברמת הפרט והן ברמת חברה או משק לאומי. הצוות המקצועי של כלכלן פרקטי הוא בעל כישורים וידע וישמח לעזור לכם בבחירת הקורס המתאים ביותר עבורכם.


 
 
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

info@practical-economist-haifa.com

location2, location, map, marker, pin

קדושי בגדד 36, חיפה, ישראל

phone2, phone, contact, telephone, support, call


074-769-15-09

quill2, quill, feather, write, blog, edit

לקבלת פרטים מלאו את הטופס