קורס הכשרת כלכלנים ביקנעם | כלכלן פרקטי חיפה

074-769-15-09

קורס הכשרת כלכלנים ביקנעם


קורס הכשרת כלכלנים ביקנעם ניתן ללמוד בכלכלן פרקטי. אנו בכלכלן פרקטי מקפידים על יישום פרקטי של החומר, לכן ההטמעה של החומר נעשית באמצעות מחשבים. בעבור כל נושא הנלמד בקורס אנו משתמשים במודלים כלכליים משוכללים. המודלים הכלכליים הנלמדים תוך כדי קורס הכשרת כלכלנים ביקנעם, מבוססים על מודלים ממיטב החברות המובילות במשק. 

קורס כלכלן בנהריה, קורס כלכלן בעפולה, קורס כלכלן ביקנעם הם קורסים יישומיים, שנותנים לך תעודת אחריות חשובה. המטרה שלנו היא להפוך את התיאוריות לעבודה מעשית ואפקטיבית במחלקה הכלכלית. כלכלן פרקטי עונה על הצורך של השוק במועמדים בעלי ידע מעשי במגוון נושאים כולל שילוב לימודי אקסל מתקדמים. 

קורס הכשרת כלכלנים ביקנעם נותן מענה לצרכי המחלקות הכלכליות באמצעות צבירת ניסיון מעשי מוכח והוא מיועד לבוגרים וסטודנטים בכל אחד מהתחומים הבאים: כלכלה, מנהל עסקים וחשבונאות. התכונות הנחוצות על מנת להיות כלכלן טוב הן יכולות לוגיות גבוהות, ידע במתמטיקה, חשיבה ריאלית וסקרנות בתחומי המסחר, הפיננסים, התנהלות שוק הנדל"ן והמניות.  לא מעט סטודנטים נושרים בתחילת הדרך כאשר הם מגלים כי הלימודים הרבה יותר מאתגרים ממה שהם חשבו. לא מעט בוגרי קורס הכשרת כלכלנים ביקנעם, קורס כלכלן בנהריה, קורס כלכלן בעפולה וכן קורס כלכלן ביקנעם, יידרשו להפגין יכולות בין אישיות ותודעת שרות גבוהות בתפקידים העתידיים שלהם.

משרת כלכלן תמיד תדרוש אחריות ואמינות בכל הקשור לכספים ולנושאים רגישים אחרים. המקצוע הזה טומן בחובו אפשרויות רבות לקידום, הן בהיבט הניהולי והן בהיבט המקצועי עם אפשרות להמשך לימודים בתחום. כלכלן מוכשר בהכרח יגיע לתפקידים ניהוליים בכירים אשר בצידם רווח כספי נאה ביותר. כיום, במשק הישראלי ישנו ביקוש רב לכלכלנים בתחומים שונים ובמגוון תפקידים. בכלכלן פרקטי אנו מספקים את כל הידע הדרוש לניתוח בעיות כלכליות בסדר גודל של ארגון בודד או משק שלם. אנו שמים דגש ומיקוד על פיתוח מיומנויות לפתרון בעיות פיננסיות בתחום העסקי, הפרטי והציבורי. אנו  מאתגרים את תלמידנו בפתרון בעיות בסדר גודל של בנקים, בתי השקעות ומוסדות פיננסיים. הלימודים בכלכלן פרקטי הם בסטנדרט גבוה ומעניקים לבוגרינו ידע עיוני ומעשי וכלים פרקטיים, אשר יאפשרו להם בהווה ובעתיד להבין ולהגיע לפתרון בעיות כלכליות בכל ארגון או עסק ברמה בינלאומית.


 
 
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

info@practical-economist-haifa.com

location2, location, map, marker, pin

קדושי בגדד 36, חיפה, ישראל

phone2, phone, contact, telephone, support, call


074-769-15-09

quill2, quill, feather, write, blog, edit

לקבלת פרטים מלאו את הטופס