משרת סטודנט לכלכלה | כלכלן פרקטי חיפה

074-769-15-09

משרת סטודנט לכלכלה

במהלך או אחרי תואר כלכלה, אתה יכול לחפש עבודה, אבל הדרישה הראשונה שלהם תהיה ותק בעבודה, ואין לך ותק, כי אין לך עבודה, אז בשביל לצבור ותק הזה כדי להתקבל אלו משרות סטודנט לכלכלה, אצל כלכלן פרקטי תלמד הידע הפרקטי והמעשי של התחום דרך לימודי כל התוכנות והנוהלים שהחברות עובדות איתם, וכך יהיה לך הותק הדרוש עם התוכנות והנהלים שהחברות מבקשות להתקבל אל משרות סטודנט לכלכלה. אתה לא עוד צריך להיתקע על המדרגה של העבודה הראשונה שתמיד דורשים ממך ותק, עכשיו אתה יכול פשוט ללכת ללמוד הותק הזה בקורס אחד במקום להשקיע שנת עבודה בהתנדבות בשביל לצבור הותק.

אצל כלכלן פרקטי הם לא רק הכי טובים וגם היחידים שמעניקים לך ההכשרה הזאת באופן הזה, כך שאתה תלמד הותק הפרקטי של העבודה שלך, ועם מבחר לימודים בכל  מקום, לימודי כלכלן בכרמיאל, לימודי כלכלן ביקנעם, לימודי כלכלן בעפולה ועוד. כך שאתה צובר כל הותק שאתה צריך בשביל שתתקבל לעבודה ראשונה שלך ותתחיל לעבוד מהיום הראשון שלך בעבודה עם הותק הידע שאתה צריך. להתקבל אל משרות סטודנט לכלכלה לא עוד צריך להיות עבודה ראשונה בהתנדבות כדי לצבור הותק והידע המעשי. 

ברגע שתתקבל לעבודה ראשונה שלך בלי הותק, תשקיע זמן ארוך בעזרה לאנשים ותיקים ולימודי הותק והתוכנות בזמן העבודה ועל חשבונך כי אתה מקבל משכורת בהתאם, אבל עם כלכלן פרקטי, תקבל כל ההכשרה שאתה צריך להתחיל בעבודה ראשונה שלך כאשר אתה ותיק ומבין בתחום, ולא צריך להשקיע שנה שלמה ללמוד באופן חלקי ואיטי הותק שאתה צריך להתקדם בקריירה שלך. אחרי שאתה מקבל הותק, תוכל להתקבל אל כל משרות סטודנט לכלכלה ולתת בראש ישר כאשר אתה מבין ומכיר כל התוכנות והנוהלים שלהם. ותוכל לקבל ההכשרה הזאת בכל מקום בארץ אצל כלכלן פרקטי, לימודי כלכלן ביקנעם, לימודי כלכלן בכרמיאל, לימודי כלכלן בעפולה ועוד ברחבי הארץ, כדי שתוכל לעבור מעבר למדרגה הכי גבוהה בתחילת הקריירה שלך. 

 
 
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

info@practical-economist-haifa.com

location2, location, map, marker, pin

קדושי בגדד 36, חיפה, ישראל

phone2, phone, contact, telephone, support, call


074-769-15-09

quill2, quill, feather, write, blog, edit

לקבלת פרטים מלאו את הטופס