כלכלן פרקטי בעכו | כלכלן פרקטי חיפה

074-769-15-09

כלכלן פרקטי בעכו


עבור בוגרי כלכלן פרקטי בעכו, כלכלן פרקטי בעפולה, קורס כלכלן בעכו וגם קורס כלכלנים בנהריה, ישנם מבחר גדול של אפשרויות להשתלב במשק. בין מגוון מקומות עבודה ישנם בנקים, מוסדות פיננסיים, ייעוצים פנסיוניים, חברות ביטוח רבות, בתי השקעות, בורסות ועוד. בפני בוגרי הפקולטה לכלכלה פתוחות אין ספור אפשרויות גם במגזר הציבורי וגם במגזר הפרטי. כמו כן, הידע אותו רכשו בלימודיהם הקנה להם כלים גם לפתיחת עסק עצמאי. לרוב, עיסוקו של כלכלן בוגר קורס כלכלן פרקטי בעכו או בוגר קורס כלכלן פרקטי בעפולה כרוך בניתוח וקריאה של דוחות פיננסיים. רוב העבודה נעשית מול מחשב אך יש כלכלנים שעובדים עם לקוחות במשרות שיווק או מתן שרות.

אנו בכלכלן פרקטי מקפידים על יישום פרקטי של החומר הנלמד, זאת הסיבה שההטמעה של החומר נעשית באמצעות מחשבים. אנו משתמשים במודלים כלכליים בעבור נושאים רבים הנלמדים בקורסים שלנו. המודלים הכלכליים הנלמדים בקורס כלכלן פרקטי בעכו, מבוססים על מודלים של מיטב החברות המובילות במשק. הקורס כלכלן פרקטי בעכו, קורס כלכלן בעכו וכן קורס כלכלנים בנהריה, הם קורסים יישומיים, שנותנים לבוגרים תעודת אחריות חשובה. מטרתנו העיקרית היא להפוך את התיאוריות הנלמדות לעבודה מעשית ואפקטיבית במחלקה הכלכלית. כלכלן פרקטי עונה על הצורך של השוק במועמדים בעלי ידע פרקטי במגוון נושאים רלוונטיים.

בנוסף, הקורס משלב לימודי אקסל מתקדמים. הקורס כלכלן פרקטי נותן מענה לצרכי המחלקות הכלכליות באמצעות צבירת ניסיון מעשי מוכח, והוא מיועד לבוגרים וסטודנטים בכל אחד מהתחומים הבאים: כלכלה, מנהל עסקים וחשבונאות. כאשר מדובר במגזר הציבורי, כלכלן יכול להיות חלק מצוות של כמה כלכלנים, ואם הוא ניחן ביכולת ניהול, הרי שדרכו את הצמרת מובטחת. בוגרי לימודי כלכלה אשר התמחו בשוק ההון יכולים לשמש כדילרים בבורסה, תפקיד שיש בו הרבה אקשן והוא דינמי מאוד. ויש כאלה שיעדיפו עבודה רגועה במשרד, לדוגמה, בתחום המחקר. עבודה במוסדות ציבוריים כגון חברות ביטוח או בנקים לרוב תבטיח בטחון תעסוקתי גבוה. מי שמעוניין באינטראקציה עם אנשים יכול לעסוק בתפקידים שדורשים תקשורת עם לקוחות, אם כי מדובר בסוג עבודה אשר השחיקה בה היא די גבוהה ונדרשת מידה לא מבוטלת של סבלנות. כלכלן פרקטי היא המקפצה שלכם לתפקיד מושלם.


 
 
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

info@practical-economist-haifa.com

location2, location, map, marker, pin

קדושי בגדד 36, חיפה, ישראל

phone2, phone, contact, telephone, support, call


074-769-15-09

quill2, quill, feather, write, blog, edit

לקבלת פרטים מלאו את הטופס