הכשרת כלכלנים | כלכלן פרקטי חיפה

074-769-15-09

הכשרת כלכלנים

הכשרת כלכלנים בכלכלן פרקטי היא הדבר הכי טוב שכל כלכלן יכול להעניק לעצמו. אנו בכלכלן פרקטי מקפידים על יישום פרקטי של החומר, לכן ההטמעה של החומר נעשית באמצעות מחשבים. בעבור כל נושא הנלמד בקורס אנו משתמשים במודלים כלכליים משוכללים. המודלים הכלכליים הנלמדים בקורסים של כלכלן פרקטי, מבוססים על מיטב מודלים של החברות המובילות במשק. הקורס כלכלן פרקטי הוא קורס יישומי, אשר מקנה לך תעודת אחריות חשובה. המטרה שלנו היא ברורה, לתרגם את התיאוריות הנלמדות לעבודה מעשית ואפקטיבית בעבודת הכלכלן. כלכלן פרקטי עונה על הצורך של השוק במועמדים בעלי ידע פרקטי במגוון נושאים.

בנוסף, הכשרת כלכלנים שלנו משלבת לימודי אקסל מתקדמים. הכשרת כלכלנים נותנת מענה לצרכי המחלקות הכלכליות באמצעות צבירת ניסיון מעשי מוכח. הכשרת כלכלנים מיועדת לבוגרים וסטודנטים של לימודי כלכלן בנהריה, לימודי כלכלן בעכו וכן קורס הכשרת כלכלנים בעפולה. בנוסף הקורסים שלנו מתאימים לבוגרי מנהל עסקים וחשבונאות. מדובר בתארים מבוקשים ביותר שיש להם דרישה גבוהה בשוק העבודה. בוגרי כלכלן פרקטי יוכלו למצוא בקלות עבודה במגזר הפרטי, העסקי או הציבורי.

בוגרינו יוכלו לעסוק בסחר בינלאומי, בבנקאות או בחברות ביטוח, בשווקי שוק ההון, מטבע חוץ ועוד. הסטודנטים שלנו יוצאים בבטחון אל שוק העבודה, בידיעה כי רכשו את הכלים הפרקטיים הנחוצים להם על מנת להצליח בכל תפקיד עתידי. מטרת לימודי כלכלן בנהריה, לימודי כלכלן בעכו וכן קורס הכשרת כלכלנים בעפולה היא הקניית כלים יעילים המתאימים לניתוח של בעיות כלכליות בהן יתקלו הכלכלנים לעתיד במקומות העבודה שלהם. תחום הכלכלה הוא תחום העוסק בין היתר, בחקר תהליכי המסחר, תהליכי ייצור, תהליכי הפצה ותהליכי צריכה. תחום הכלכלה משתייך לתחום מדעי החברה כיוון שהוא עוסק ביחס החברה להשגת אמצעים חומריים המסייעים לרווחתה הכלכלית. בוגרי לימודי כלכלה נחשפים לאין ספור אפשרויות להשתלב במשק, במגזר הציבורי או במגזר הפרטי, כגון חברות ביטוח, בתי השקעות, בנקים, חברות שעוסקות ביעוץ פיננסי, כדילרים בבורסה או בעבודת מחקר פיננסית. בנוסף, כלכלן יכול לפתוח עסק משל עצמו ולנהל אותו היטב. כל תחום מביא איתו עניין שונה ואחר, כל אחד על פי העדפותיו. בכלכלן פרקטי תוכלו לקבל את הערך המוסף וידע שימושי אשר ישרת אתכם בעתיד הקרוב והרחוק.


 
 
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

info@practical-economist-haifa.com

location2, location, map, marker, pin

קדושי בגדד 36, חיפה, ישראל

phone2, phone, contact, telephone, support, call


074-769-15-09

quill2, quill, feather, write, blog, edit

לקבלת פרטים מלאו את הטופס