הכנת דוחות כלכליים מקצועיים | כלכלן פרקטי

074-769-15-09

הכנת דוחות כלכליים מקצועיים

במהלך יום העבודה נדרשים כלכלנים ואנליסטים להפיק דוחות מקצועיים רבים:

דוחות הנהלה -  בחברה ישנם נתונים רבים, מטרתנו בתור כלכלנים ואנליסטים היא לפשט עבור מקבלי ההחלטות את הנתונים ולייצר עבורם סימולציות כלכליות שבאמצעותם הם יוכלו לקבל את ההחלטות האופטימליות עבור הפירמה.

דוחות תחזיות-  בתור כלכלנים ואנליסטים עלינו לייצר תחזיות תוך כדי התייחסות לפרמטרים שונים, התיחסות זו היא חשובה במיוחד שכן מטרתנו הינה לבנות תחזית ריאליות.

ניתוחי ריווחיות של מרכזי רווח -  בקורס נלמד לחשב את ריווחיותן של מחלקות בארגונים השונים בדרך היעילה ביותר תוך שימוש בכלים טכנולוגיים.

בדיקת כדאיות פרויקטים - אחת המשימות החשובות בחייו המקצועיים של הכלכלן היא לבדוק האם הפרויקט הוא כדאי או לא. קורס זה מתמקד בפרקטיקה מקצועית הכוללת מצבים מתוך החברות המובילות בארץ, בניגוד לשיעורי המימון בתואר שם למדנו בעיקר תאוריות.

בניית מודלים כלכליים בזמן אמת - החשיבות של בניית מודלים כלכליים היא קריטית ביותר ונובעת מכך שלכל חברה יש תחזית אופטימית, פסימית, ושכיחה.  מטרת התוכנית: נתינת כליים יישומיים ולא תיאורטיים. המודלים הכלכליים הנלמדים בתוכנית, מבטיחים הפקת דוחות תחזית להנהלה ברמה האופטימאלית הכוללים את כל ההיבטים הכלכלים, כל הכלים הם ממוחשבים וניתנים ליישום מיידי בארגון.

הכנת תזרימי מזומנים לחברות - הכנת תזרים מזומנים היא פעולה שוטפת המאפיינת את תפקידו של הכלכלן ושל עוזר החשב בארגון. אנו מלמדים הן הכנת תזרים מזומנים לצורך תכנית עסקית והן הכנת תזרים מזומנים שוטף על בסיס יומי, כך שמתאפשרת אספקת נתונים שוטפת המבטיחה שהפירמה לא תהיה חשופה ותעמוד במסגרת האובליגו שלה.

מיומנות הכנת דוחות כלכליים היא אחת המיומניות החשובות ביותר, בתכנית ההכשרה כלכלן פרקטי תלמדו לייצר דוחות בקרה לכל סוגי התעשיות (כולל לחברות היי טק).
 
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

info@practical-economist-haifa.com

location2, location, map, marker, pin

קדושי בגדד 36, חיפה, ישראל

phone2, phone, contact, telephone, support, call


074-769-15-09

quill2, quill, feather, write, blog, edit

לקבלת פרטים מלאו את הטופס