דרושים כלכלנים | כלכלן פרקטי חיפה

074-769-15-09

דרושים כלכלנים

שמסימים התואר, ומתחילים לחפש עבודה בתחום כמו לחפש איפה דרושים כלכלן, הדרישה הראשונה תמיד תהייה ותק, בעצם כל תחום תעסוקה המעסיק תמיד יבקש ותק לפני שהוא מעסיק מישהו, וזה מה שקורה לך, כל משרה במשכורת טובה שאתה ניגש אליה, מבקשים ממך ותק, בעצם מה שהם מבקשים זה שאתה יש לך לא רק הידע התיאורטי של התואר, גם הידע והיכולת לעבוד עם המערכות והתוכנות ושיטת וסוגי העבודה שעושים בעולם המעשי. 

תמיד היה הקטע הזה, בשביל לקבל עבודה אתה צריך ותק, ובשביל ותק אתה צריך עבודה, בהצלחה לפתור את זה, וכן זה היה מאז תחילת העולם המודרני ועדיין נשאר איתנו עד היום, הפטרון היחיד היה לחפש משרת מתחיל, שאתה כמעט עובד בהתנדבות כי אין כל כך שכר, עד שאתה בונה ותק ומצליח לעבוד עם התוכנות והנהלים של החברות בתחום. אבל זה לא עוד הפתרון היחיד. 

כלכלן פרקטי מציעה לך קורס לרכישת הידע המעשי של התחום כדי שאתה מגיש למשרה כאשר דרושים כלכלנים אתה יכול להגיד שיש לך ותק עם מערכות העבודה והנוהלים שלהם. בתחום עבודת כלכלן, יש כמה מערכות מסוימות שתמיד משתמשים בהם בעבודה, ויש הנוהלים הכבועים שתמיד מיישמים אותם בתחום עבודת כלכלן. תמיד כאשר דרושים כלכלנים מבקשים מהם הידע בשימוש וניהול המערכות אללה, ומי שאין לו ותק עם המערכות יכול לעשות קורס בהם וכך הוא מקבל הותק. למצוא משרת כלכלן ללא ניסיון זה היה תמיד אתגר, עם אופציות ממש תלושות ותנאים נוראים. אבל היום אצל כלכלן פרקטי, היחידים שאצלם כלכלן ללא ניסיון יכול ללמוד הניסיון ובכל הארץ.

עכשיו אתה יכול לעשות הכשרה אצל כלכלן פרקטי ולקבל תעודה שאתה מסוגל לעבוד עם ותק, וכך תוכל להתקבל כאשר דרושים כלכלנים. אפילו אם למדת על נושא או דרישה לעבודה בתואר, אבל כאשר אתה מייסם אותם ספיציפית בתוכנות והשימוש של החברות, כי בעבודה בכל תחום, תמיד יש המטלות המסוימות המשתמשות בתוכנות ספציפיות. ואם יש לך הותק בכל זה, אין לך בעיה להתקבל כאשר דרושים כלכלנים. לתחום והעבודה כאשר דרוש כלכלן, יש כמה פונקציות ותוכנות שהם תמיד משתמשים בהם באופן כבוע בעבודה, הידע הזה אתה לא תקבל במהלך התואר, אבל עכשיו אצל כלכלן פרקטי אתה יכול להוסיף הידע הזה ולעבור שלב שלם דרך קורס אחד. אז שחוזרים לאמירה, בשביל עבודה צריך ותק, ובשביל ותק צריך עבודה, היום אצל כלכלן פרקטי, אתה יכול פשוט ללמוד הותק הזה ולהתקבל לכל משרה כאשר דרושים כלכלן.
 
envelop-opened, envelop-opened, mail, email, contact, letter

info@practical-economist-haifa.com

location2, location, map, marker, pin

קדושי בגדד 36, חיפה, ישראל

phone2, phone, contact, telephone, support, call


074-769-15-09

quill2, quill, feather, write, blog, edit

לקבלת פרטים מלאו את הטופס